o7Bycie Rodzicem to szczęście, ale i ciężka praca. Problemy wychowawcze z dziećmi spotykają praktycznie każdego rodzica. Czasem pojawiają się trudności, z którymi trudno sobie samemu poradzić.

Być może Twoje dziecko ma trudności w relacjach z rówieśnikami lub z dorosłymi w szkole, czy w przedszkolu.  Ma kłopoty z nauką. Jest nieśmiałe albo agresywne i zbuntowane? Może zdarza się, że nie panujesz wychowawczo nad swoim dzieckiem, wymyka Ci się spod kontroli, czasami czujesz, że tracisz z nim kontakt? Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka niestety czasami swoim zachowaniem powodujemy odwrotny skutek i zamiast dobrego wychowania prowadzimy do niepożądanych zachowań.

Jeśli chciałabyś pomóc  swojemu dziecku , nauczyć się więcej o sobie jako rodzicu, dowiedzieć się jak wpływają na dziecko Twoje zachowania i zmodyfikować je tak, aby uzyskać spodziewany efekt, który będzie korzystny dla dziecka i całej rodziny, dobrym pomysłem byłoby odbyć spotkanie z  psychologiem . Rodzicu nie bój się pytać!

Oprócz konsultacji  w gabinecie proponujemy rodzicom  spotkania w  domu, gdzie dziecko znajduje się w środowisku naturalnym i czuje się swobodnie- sprzyja to szybszej diagnozie i wypracowaniu nowych strategii wychowawczych.

Izabela Świętochowska - 881 503 775