Warsztaty dla Rodziców i Opiekunów dzieci w wieku 3-10 lat

Chcesz wiedzieć jak pomagać dziecku w sytuacjach trudnych?

Chcesz być wspierającym rodzicem i dowiedzieć się jak skutecznie budować w dziecku poczucie wartości i wiarę w siebie?
Chcesz żeby dziecko Cię posłuchało bez
ciągłego przypominania w kółko o tym samym?

Masz dość słuchania krytycznych uwag na temat zachowania swojego dziecka?
Chcesz nauczyć się komunikować z dzieckiem
bez kłótni i krzyków?

 

Weź udział w programie: JESTEM Z CIEBIE DUMNY!

 

Cały program składa się z 5 spotkań po 2 godziny zegarowe każde, obejmujących moduły:

1. Komplementowanie dziecka – poznasz skuteczną strategię chwalenia i doceniania innych, oraz zrozumiesz jak bardzo ta umiejętność jest potrzebna do zmian w z achow aniu dziecka.

2. Wpływanie na dziecko – nauczysz się konstruowania komunikatów w taki sposób, by nie powtarzać po tysiąc razy tego samego, dowiesz się jak odmówić dziecku czegoś, co bardzo chce oraz jak sprawić, by dziecko posłuchało, kiedy mówisz mu, by przestało coś robić.

3. Podążanie w tym samym kierunku nauczysz się, jak konstruktywnie rozmawiać z innymi dorosłymi mającymi wpływ na Twoje dziecko (budowanie współpracy w wychowaniu)

4. Pomóż dziecku – poznasz niezwykle skuteczną strategię pokonywania trudności w zachowaniu i emocjach u dzieci. Dzięki tej metodzie nauczysz się motywować i wspierać dziecko w zdobywaniu nowych umiejętności życiowych.

5. O odpowiedzialności – nauczysz się, w jakiś sposób reagować na nieakceptowalne i niewłaściwe zachowanie dziecka oraz jak pomóc mu uczyć się na własnych błędach.

Nowa jakość „Szkoły dla rodziców”: Program bazuje na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniu, oparty jest na innowacyjnej metodzie „Dam Radę!” Ben’a Furman’a.

Zajęcia mają charakter warsztatów, składających się z krótkich omówień i wprowadzeń tematycznych oraz ćwiczeń. Cennym elementem jest wymiana doświadczeń między uczestnikami praz praktyczne wypróbowywanie nowych umiejętności.

 

Zajęcia warsztatowe będą odbywać się w małej grupie (8-10 osób).Zapisy i szczegółowe informacje: e-mail: lub pod numerem tel. 881 503 775

Koszt udziału w programie: 250 zł (5 spotkań po 2 godziny)

Organizatorem jest CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHOLOŻKI

Prowadząca zajęcia: Izabela Świętochowska – psycholog, pedagog, trener- http://psycholozki.pl/team/iza/